Plecak Reisenthel Allrounder R, twist coffee

RJR6041 Reisenthel Reisenthel
289.00 PLN
289,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RJR6041
Wymiary

wymiary: 25 x 40 x 17 cm

Materiały

materiał: poliester

Opis produktu

Plecak Reisenthel Allrounder R, twist coffee łączy w sobie funkcję zarówno plecaka miejskiego, jak i torby na zakupy. Takie połączenie zapewnia Ci wiele miejsca na rzeczy potrzebne Ci do pracy lub zakupy.

Plecak Reisenthel Allrounder R, twist coffee został wyprodukowany z poliestru, do którego produkcji w części posłużyły surowce pochodzące z recyklingu butelek PET. Dzięki temu produkt jest świetnym wyborem lub prezentem dla osób, które w pierwszej kolejności dbają o środowisko. Sam poliester jest trwały, a jego wyczyszczenie nie sprawi Ci problemów.

Plecak Reisenthel Allrounder R, twist coffee możesz zabrać ze sobą wszędzie – do biura, na zakupy czy nawet na wycieczkę. Wszędzie posłuży Ci równie dobrze, a nienaganny design nie będzie się rzucał w oczy.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię