Pochodnia Blomus Fuoco Ø 32 cm

65079 Blomus Blomus
849.00 PLN
849,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
65079
Wymiary
Wysokość 11 cm
Ø 18 cm
pojemność 0,4 l
Materiały
Stal szlachetna polerowana ceramika

Opis produktu

Blomus Fuoco śr. 32 cm - okrągła pochodnia stanowić będzie elegancką dekorację. Zewnętrzne ściany wykonane są z ceramiki, natomiast wewnętrzny wkład z polerowanej stali szlachetnej. Element ten jest wyjmowany, co ułatwia czyszczenie pochodni. Dzięki połączeniu czerni i srebra oraz prostej formy, pochodnia wygląda niezwykle stylowo. Rozświetl swój ogród pięknymi pochodniami i ustaw kilka obok siebie na schodkach do domu lub na ścieżce prowadzącej do drzwi. Dzięki ciemnej obudowie późnym wieczorem widoczny będzie jedynie sam płomień.

Kolekcja: Blomus Fuoco

Zobacz kolekcję

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Pełna nazwa: Flöz Industrie Design. Studio założone w 1989 r. przez Petera Golz'a i Olivera Wahl'a. Uważane jest za ikonę Niemiec. Sama nazwa (niemieckie słowo "Flöz" oznacza złoże) utożsamiana jest z rejonem Zagłębia Ruhry - tradycyjnie kojarzonym z ciężko pracującymi, pełnymi pasji ludźmi. Faktycznie, "zjeżdżając w dół" w trakcie przeglądania ich osiągnięć, napotykamy ogrom skrajnie różnych, uznanych projektów dla prestiżowych marek. Kaski rowerowe Cratoni i KED, torby, rakiety tenisowe i buty Adidas, pompki rowerowe SKS, świeczniki, lampiony, akcesoria kominkowe i łazienkowe Blomus, akcesoria do tenisa Andros, grille Enders... i na pewno dużo jeszcze przed nimi!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię