Podajnik taśmy Koziol Elvis zielony

5545543 Koziol Koziol
88.00 PLN
88,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5545543
Wymiary
Wysokość 9,6 cm
9,6 x 4,6 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Biurowa taśma klejąca w całkiem nowym stylu! Podajnik do taśmy zaprojektowany w kształcie śmiesznego, kolorowego stworka, który taśmę trzyma w pasie. Jest bardzo wygodny do odrywania taśmy i świetnie sprawdza się na stole – nie sposób go nie zauważyć.
Produkty Koziol to pozytywne inspiracje i zabawa formą - niemieckie tradycje produkcji, renoma od 1927 roku. Słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej.
Produkty wolne od melaminy i często stosowanego BPA.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu pełnowartościowych produktów w atrakcyjnych cench!

Projektant

Według Serge Atallaha design jest bardzo ważną częścią naszego życia. Nie musi szukać inspiracji, ponieważ znajduje ją niemal wszędzie – w książkach, filmach oraz ludziach. Jego styl charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i poczuciem humoru. Projektując, stara się dodawać nowe funkcje do dobrze znanych przedmiotów. Założył własne studio i zatrudnia szereg specjalistów, dzięki którym firma może działać na różnych polach architektury i wzornictwa. Do jego klientów należą m.in. Koziol, Ligne Roset, Renault, McDonald’s, Euro Disneyland w Paryżu, a także Normann Copenhagen.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię