Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Podkładka na biurko Philippi Chronicle

Podkładka na biurko Philippi Chronicle
Podkładka na biurko Philippi Chronicle Podkładka na biurko Philippi Chronicle Podkładka na biurko Philippi Chronicle
x zamknij

Podkładka na biurko Philippi Chronicle

Philippi
199.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-3 dni roboczych / Jest w magazynie
45 x 32 cm
Poliuretan, aksamit, stal szlachetna
P117008
 
Chronicle to estetyczna i maksymalnie funkcjonalna podkładka na biurko od niemieckiej marki Philippi. Zewnętrzna strona została wykonana z trwałego materiału – poliuretanu, dzięki czemu jest niezwykle solidna i odporna na uszkodzenia, natomiast środek wypełniony został miękkim aksamitem. Elegancki wygląd uzupełnia smukła listwa ze stali szlachetnej. Podkładkę można rozłożyć do większych rozmiarów (45x64 cm) lub złożyć na pół i schować do środka potrzebne dokumenty czy notatki. Będzie doskonale prezentować się na biurku w minimalistycznie urządzonym biurze . Sprawdzi się również jako praktyczny i estetyczny dodatek do domowego biurka.

Inne z kolekcji Philippi Chronicle

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.