Podkładka PO: Ring Illusion

P324 PO: PO:
49.00 PLN
49,00 zł
Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: do 10 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
P324
Wymiary
42 x 29,5 x 0,4 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Designerska podkładka: wykonany z hartowanego, wytrzymałego szkła z charakterystycznym motywem czarnych śladów opon zostawianych po hamowaniu z piskiem! Iluzja, wrażenie ruchu i nutka psychodelii.
Produkty marki PO: to małe arcydzieła codziennego użytku. Współtworzone przez znanych projektantów, którym podczas pracy nie są stawiane żadne bariery ani ograniczenia. Niekonwencjonalne, krążące motywami między nowoczesnością, a iście rzeźbiarskimi inspiracjami.

Kolekcja: PO: Ring Illusion

Zobacz kolekcję

Marka

Marka PO: tworzy niezwykłe produkty codziennego użytku, które powstały z połączenia innowacji, funkcjonalności i pięknego designu. Współtworzone przez znanych projektantów, którym nie są stawiane żadne bariery ani ograniczenia. Niekonwencjonalne formy produktów PO: krążą tu między nowoczesnością a inspiracjami rzeźbiarskimi, kreatywnością a czymś na pozór niemożliwym do osiągnięcia. Wybierane w ponad 20 krajach świata: zaskakujące, niezwykłe, poszukiwane. PO: to świat użytecznych akcesoriów w iście artystycznej formie. Po prostu i „Aż”!

Projektant

Frank Kerdil – założyciel firmy PO:, utalentowany projektant, który może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem z zakresu wzornictwa przemysłowego. Nie ogranicza się do jednej dziedziny – tworzy różnorodne produkty, które zawsze wywołują emocje. Jego motto życiowe głosi, że tworzenie wciąż tego samego nie jest wystarczające, dlatego ciągle szuka świeżych, innowacyjnych pomysłów. Inspirację znajduje w nowych metodach produkcyjnych oraz materiałach. Do jego najciekawszych projektów należą zjawiskowa lampa „Pineapple”, kolekcja kieliszków „Fillingline” oraz pomysłowy stojak na wina „Fakir”.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię