Podkładka pod garnek Authentics

20447 Authentics Authentics
72.80 PLN

Special Price 72,80 zł

Normalna cena: 104,00 zł

Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20447
Wymiary
Wysokość 1,6 cm
Ø 17 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Porcelanowa podkładka pod gorący garnek marki Authentics. Dzięki falistej „ślimakowej” konstrukcji nie niszczy się pod wpływem wysokiej temperatury garnka (ciepło regularnie rozchodzi się w zagłębieniach) i pozwala szybciej stygnąć naczyniom. Niezbędnik w kuchniach, w których nie chcemy przez gorące naczynia zdejmowane z kuchenki zniszczyć blatów.
Propozycje Authentics to prostota kształtów, wysoka estetyka wykonania i funkcjonalność, która doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię