Podkładka pod garnek Authentics

20447 Authentics Authentics
45.60 PLN

Special Price 45,60 zł

Normalna cena: 114,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 57,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20447
Wymiary
Wysokość 1,6 cm
Ø 17 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Porcelanowa podkładka pod gorący garnek marki Authentics. Dzięki falistej „ślimakowej” konstrukcji nie niszczy się pod wpływem wysokiej temperatury garnka (ciepło regularnie rozchodzi się w zagłębieniach) i pozwala szybciej stygnąć naczyniom. Niezbędnik w kuchniach, w których nie chcemy przez gorące naczynia zdejmowane z kuchenki zniszczyć blatów.
Propozycje Authentics to prostota kształtów, wysoka estetyka wykonania i funkcjonalność, która doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię