Podkładka pod garnek Rig-Tig Zig Zag, szara

Z00034-3 Rig-Tig Rig-Tig
63.00 PLN
63,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00034-3
Wymiary
Regulowana
Materiały
Silikon, nylon

Opis produktu

Szara, łatwo rozwijana podkładka pod gorący garnek Zig Zag marki Rig-Tig. Wykonana z odpornego na wysokie temperatury silikonu i wytrzymałego nylonu – można ją ścisnąć do zwartej konstrukcji lub rozwinąć do potrzeb większego garnka, brytfanny czy naczynia żaroodpornego. Zaprojektowana w duchu skandynawskiego minimalizmu i prostoty.
Wolna od BPA i ftalanów.
Wszystkie produkty duńskiej marki Rig-Tig w trosce o środowisko pakowane są w maksymalnie uproszczone, biodegradowalne opakowania, które nadają się do dalszego recyklingu. Doskonała równowaga funkcji i konstrukcji produktów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię