Podkładka pod laptop Bosign Laptray 43 cm, brązowa

263180 Bosign Bosign
189.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
263180
Wymiary
43 x 23 x 6,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, bawełna

Opis produktu

Praktyczna podkładka pod laptop Bosign Laptray, 43 cm brązowa to idealny prezent dla osób, które lubią przesiadywać z laptopem na kolanach.

Można ją również wykorzystać jako mini tacę, na której podamy śniadanie do łóżka!

Twarda powierzchnia podkładki Bosign Laptray czyni ją iużytecznym gadżetem pod laptop i uprzyjemnia pracę z komputerem w łóżku, fotelu czy na kanapie.

Wyprofilowana powierzchnia gwarantuje stabilność laptopa, a w połączeniu z miękką poduszką (pod spodem podkładki) rozprasza ciepło płynące z laptopa. Wygoda dla tych, którzy często surfują po sieci i pracują nie tylko za biurkiem!

Akcesoria Bosign to nowoczesne propozycje dla wymagających, zaprojektowane w duchu szwedzkiej tradycji: funkcjonalności, pięknego stylu i wygody codziennego użytkowania. Dopracowane w każdym calu!

Marka

Szwedzka marka Bosign to przeróżne akcesoria biurowe, łazienkowe i do sypialni, zaprojektowane tak, że doskonale nadają się na wyszukany prezent dla bliskich. Stworzone w duchu szwedzkiej tradycji: funkcjonalności, pięknego stylu i wygody codziennego użytkowania. Lata doświadczeń w produkcji kreatywnych, nowoczesnych gadżetów stawiają markę Bosign w czołówce skandynawskiego wzornictwa, którego główną cechą jest prostota, jednoznaczna forma i wyjątkowy, minimalistyczny styl przykuwający uwagę. W sklepie Czerwonej Maszyny mieliśmy kłopot ze zgrupowaniem produktów marki Bosign na stronie marek, bo w zasadzie kolekcji poza serią Bosign HiTech nie ma, a produkty mają przeróżne zastosowania.

Projektant

Harald Hynell to szwedzki projektant i założyciel marki Bosign. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje wiele dziedzin. Pracował w międzynarodowych korporacjach (Ericsson i Helwett-Packard), zajmując się budowaniem świadomości marek, inżynierią mechaniczną, komunikacją oraz marketingiem. Zaprojektował serię chłodzących poduszek i podkładek pod laptopy, które zapobiegają przegrzewaniu się sprzętu. Jego fascynacja wzornictwem przemysłowym jest wręcz zaraźliwa. Uwielbia chodzić po sklepach, szukając produktów zawierających w sobie proste, a zarazem błyskotliwe rozwiązania.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię