Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Podkładka pod laptop Bosign Laptray antypoślizgowa 43 cm, biała

Podkładka pod laptop Bosign Laptray antypoślizgowa 43 cm, biała
Podkładka pod laptop Bosign Laptray antypoślizgowa 43 cm, biała Podkładka pod laptop Bosign Laptray antypoślizgowa 43 cm, biała Podkładka pod laptop Bosign Laptray antypoślizgowa 43 cm, biała Podkładka pod laptop Bosign Laptray antypoślizgowa 43 cm, biała
x zamknij

Podkładka pod laptop Bosign Laptray antypoślizgowa 43 cm, biała

Bosign
Harald Hynell
Bosign Laptray
144.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
43 x 23 x 6,5 cm
Tworzywo sztuczne, bawełna
bosign-263183
 
Praktyczna podkładka pod laptop, którą można również wykorzystać jako mini stolik na którym podamy śniadanie do łóżka! Antypoślizgowa, twarda powierzchnia gadżetu czyni go idealnym pod laptop i uprzyjemnia pracę z komputerem w łóżku, fotelu czy na kanapie. Specjalna powierzchnia gwarantuje stabilność laptopa, nie pozwala mu się przesuwać, a w połączeniu z miękką poduszką (jasno-brązowa, pod spodem podkładki) rozprasza ciepło płynące z laptopa i zapobiega jego przegrzewaniu się. Wygoda dla tych, którzy często surfują po sieci i pracują nie tylko za biurkiem!Akcesoria Bosign to nowoczesne propozycje dla wymagających, zaprojektowane w duchu szwedzkiej tradycji: funkcjonalności, pięknego stylu i wygody codziennego użytkowania. Dopracowane w każdym calu!
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.