Podnóżek Normann Copenhagen Ace, Black Ultra Leather

603779 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
2415.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
603779
Wymiary
wysokość: 39 cm
długość: 45 cm
szerokość: 45 cm
Materiały
fornir, pianka PU, stal, drewno dębowe lakierowane, skóra Ultra Leather

Opis produktu

Czarny podnóżek Normann Copenhagen Ace Black Ultra Leather. Duński projektant Hans Hornemann stworzył luksusowy mebel, który cechuje wysoka jakość wykonania, minimalistyczna forma i łagodne linie. Kompaktowy rozmiar zadowoli posiadaczy małych przestrzeni. Mimo prostej formy wygląda przytulnie, dzięki puszystej poduszce wypełnionej pianką PU i pokrytej skórą Ultra Leather. Ideą przyświecającą projektowi było zmaksymalizowanie komfortu wypoczynku. Podnóżek będzie idealnym kompanem, gdy po całym dniu pracy wrócimy do domu i oddamy się ulubionej książce lub filmowi.
Kolekcja Normann Copenhagen Ace inspirowana jest życiem w Kopenhadze. Odpowiada na potrzeby ludzi, którzy cenią sobie wysoką jakość, estetykę oraz sprytne rozwiązania, pozwalające zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu. Ogromnym plusem jest również łatwość złożenia fotela, która zajmuje jedynie kilka minut.
Kolekcja zdobyła nagrodę German Design Award 2017 oraz IF Design Award 2017.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię