Podpórka do kwiatów Menu POV 32 cm, czarna

4840539 Menu Menu
67.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4840539
Wymiary
11 x 32 x 0,5 cm
Materiały
Stal szlachetna lakierowana

Opis produktu

Podpórka do kwiatów marki Menu o prostej, geometrycznej formie. Wbij drabinkę do ziemi i pozwól, żeby roślina oplotła się wokół stalowej konstrukcji, zamieniając się w przestrzenną rzeźbę. Produkt może być używany w domu oraz na zewnątrz.

POV to kolekcja nietuzinkowych akcesoriów, które staną się ozdobą domu i ogrodu. Dzięki świetnemu designowi przykuwają wzrok. Ich niezwykła moc przyciągania znajduje potwierdzenie w nazwie kolekcji. POV to skrót od Point of View – pojęcia używanego przez filmowców na określenie miejsca, na które skierowane jest oko kamery.

Marka

Marka Menu to kwintesencja duńskiego designu.

Proste bryły, wysmakowane kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Menu są eleganckie, trwałe i ponadczasowe. Firma współpracuje z najbardziej wyrazistymi postaciami współczesnego skandynawskiego designu i architektury tworząc minimalistyczną estetykę wnętrz. W ofercie Menu są meble, lampy, akcesoria barowe, nakrycie stołu, akcesoria łazienkowe i minimalistyczne dekoracje domu. Co roku Menu zaskakuje klientów apetycznymi nowościami w nurcie aktualnych trendów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię