Podstawka na łyżkę Alessi T-1000

VS03 Alessi Alessi
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
VS03
Wymiary
17 x 11 x 1,3 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana 18/10

Opis produktu

Funkcjonalna podstawka na łyżkę z kolekcji Alessi T-1000 według projektu Valerio Sommella, która przypomina rozlaną kroplę płynnego metalu. Zawdzięcza swoją nazwę T-1000 – cybernetycznemu zabójcy z filmu Terminator. Filmowy cyborg – wykonany z ciekłego metalu – mógł przyjmować dowolny kształt i wygląd. Podstawka z polerowanej stali szlachetnej będzie niezwykle przydatna w trakcie gotowania i stanie się atrakcyjnym dodatkiem nowoczesnej kuchni.

Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię