Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Podstawka na telefon/tablet Philippi Chronicle

Podstawka na telefon/tablet Philippi Chronicle
Podstawka na telefon/tablet Philippi Chronicle Podstawka na telefon/tablet Philippi Chronicle Podstawka na telefon/tablet Philippi Chronicle
x zamknij

Podstawka na telefon/tablet Philippi Chronicle

Philippi
49.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
6,5 x 8,5 cm
Poliuretan, aksamit, stal szlachetna
P117011
 
Elegancka podstawka na telefon albo tablet Chronicle od niemieckiej marki Philippi. Zewnętrzna strona została wykonana z trwałego materiału – poliuretanu, dzięki czemu jest solidna i odporna na uszkodzenia, natomiast miejsce na telefon zostało wypełnione miękkim, czarnym aksamitem. Elegancki wygląd uzupełnia smukła listwa ze stali szlachetnej. Podstawka sprawdzi się w czasie grupowych konferencji – wystarczy umieścić sprzęt na podstawce, na środku stołu. Przyda się również w domu, kiedy zechcesz obejrzeć film na tablecie w czasie gotowania czy prasowania.

Odpowiednia dla telefonów i tabletów o maksymalnej szerokości 1,5 cm.

Inne z kolekcji Philippi Chronicle

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.