Podstawka pod tablet Bosign

262904 Bosign Bosign
74.25 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
262904
Wymiary
11,4 x 4,5 cm
Materiały
Silikon

Opis produktu

Podstawka pod tablet Bosign przeznaczona jest dla domowych szefów kuchni. Umożliwia przeglądanie przepisów na sprzęcie elektronicznym, zabezpieczając go przed upadkiem czy wyślizgnięciem z rąk. Tablet możesz ustawić w trzech pozycjach: na płasko, horyzontalnie lub wertykalnie.

Wykonana z silikonu nadającego się do pełnego recyklingu. Można myć ją w zmywarce.

Marka

Szwedzka marka Bosign to przeróżne akcesoria biurowe, łazienkowe i do sypialni, zaprojektowane tak, że doskonale nadają się na wyszukany prezent dla bliskich. Stworzone w duchu szwedzkiej tradycji: funkcjonalności, pięknego stylu i wygody codziennego użytkowania. Lata doświadczeń w produkcji kreatywnych, nowoczesnych gadżetów stawiają markę Bosign w czołówce skandynawskiego wzornictwa, którego główną cechą jest prostota, jednoznaczna forma i wyjątkowy, minimalistyczny styl przykuwający uwagę. W sklepie Czerwonej Maszyny mieliśmy kłopot ze zgrupowaniem produktów marki Bosign na stronie marek, bo w zasadzie kolekcji poza serią Bosign HiTech nie ma, a produkty mają przeróżne zastosowania.

Projektant

Harald Hynell to szwedzki projektant i założyciel marki Bosign. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje wiele dziedzin. Pracował w międzynarodowych korporacjach (Ericsson i Helwett-Packard), zajmując się budowaniem świadomości marek, inżynierią mechaniczną, komunikacją oraz marketingiem. Zaprojektował serię chłodzących poduszek i podkładek pod laptopy, które zapobiegają przegrzewaniu się sprzętu. Jego fascynacja wzornictwem przemysłowym jest wręcz zaraźliwa. Uwielbia chodzić po sklepach, szukając produktów zawierających w sobie proste, a zarazem błyskotliwe rozwiązania.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię