Poduszka Blomus Stay Coal 45 x 45 cm

62010 Blomus Blomus
219.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
62010
Wymiary
Szerokość 45 cm
Długość 45 cm
Materiały
poliester, plastik

Opis produktu

Poduszka Blomus Stay Coal 45 x 45 cm to minimalistyczny dodatek, dzięki któremu relaks na tarasie stanie się jeszcze bardziej przyjemny i błogi.

Produkt wchodzi w skład kolekcji modułowych mebli ogrodowych Stay, które zachwycają nowoczesną i prostą formą. Dzięki swojej lekkości są mobilne i świetnie nadają się na tarasy i balkony, ale także do stref wypoczynkowych w firmach czy hotelach.

Najważniejszymi zaletami kwadratowej poduszki w ciemnoszarym kolorze są jej wysoka trwałość i możliwość umieszczenia wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Materiał, z którego wykonano produkt cechuje odporność na światło UV oraz wodę, przez co na długo zachowuje swój perfekcyjny wygląd i kolor.

Poduszka posiada zamek błyskawiczny i wypełniona została miękkim włóknem poliestrowym o wysokim współczynniku odbicia. To sprawia, że poduszka jest ciągle sprężysta i gotowa do użycia.

W razie plam polecamy czyszczenie miękką ściereczką z zimną lub letnią wodą. Wilgotne plamy osuszamy suchą szmatką, a poduszkę suszymy na powietrzu, nie poddając jej na działanie wysokiej temperatury.
Można ostrożnie prasować w niskiej temperaturze, a osiadły kurz ścieramy miotełką.

Cechy produktu:

  • kolor - ciemnoszary
  • materiał - poliester, plastik
  • użycie - wewnątrz i na zewnątrz
  • szerokość - 45 cm
  • długość - 45 cm

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię