Poduszka dekoracyjna ferm LIVING Kelim Squares

7219 ferm LIVING ferm LIVING
224.25 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
7219
Wymiary
50 x 50 cm
Materiały
80% wełna, 20% bawełna
wypełnienie: pierze
Użytkowanie i konserwacja

Opis produktu

Dekoracyjna poduszka ferm LIVING Kelim Squares, idealna dla miłośników skandynawskiej prostoty i minimalizmu. Połączenie stonowanych, jasnych kolorów i prostych, geometrycznych linii tworzy spójną kompozycję, która doskonale wpisuje się w estetykę nordyckiego designu. Poduszka pasuje do nowoczesnych wnętrz, którym doda przyjemnej atmosfery i ociepli ich wystrój. Pięknie będzie współgrać w komplecie z dywanem ferm Living Kelim Squares.
Czyścić tylko na sucho.
Charakterystyczne dla produktów ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu.

Marka

ferm LIVING - duńska marka, która powstała w 2006 roku. Założycielka Ferm LIVING, Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który tak podobał się jej znajomym, że stał się pierwszym produktem nowo założonej firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie marki ferm LIVING można znaleźć szeroki wachlarz dodatków do domu, mebli, lamp oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla produktów ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię