Poduszka dekoracyjna Tivoli Mega Fairy Lights 50 x 50 cm, metal grey

5000527 Tivoli Tivoli
495.00 PLN
495,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000527
Wymiary
długość: 50 cm
szerokość: 50 cm
Materiały
100% bawełna
Użytkowanie i konserwacja

Opis produktu

Dekoracyjna, kwadratowa poduszka 50 x 50 cm Tivoli Fairy Lights w szarym kolorze, z białym wzorem, przypominającym światełka z lampek choinkowych. Wykonana z wysokiej jakości bawełny, niezwykle puszysta poduszka będzie nie tylko eleganckim dodatkiem, ale również podniesie komfort naszego odpoczynku. W kolekcji Tivoli znajdują się poduszki o różnych wzorach, rozmiarach i materiałach. Zestaw je ze sobą, a stworzysz niepowtarzalny klimat w swoim wnętrzu.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat wiernie odzwierciedla kolekcja Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię