Poduszka do Krzesła OK Design Acapulco/Condesa, szara

1604 OK Design OK Design
428.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1604
Wymiary
Szerokość 81 cm
długość 44 cm
Materiały
100 % akryl, skóra TEX

Opis produktu

Szara poduszka do krzesła OK Design - pasuje do krzeseł z kolekcji Acapulco oraz Condesa. Przód wykonany został z akrylu, natomiast spód ze skóry TEX. Wysokiej jakości tkanina sprawdzi się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Poduszka jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych: żółtym, czarnym, szarym i niebieskim.

OK Design tworzy meble i akcesoria inspirowane bogactwem kulturowym współczesnego świata, a zarazem pełne skandynawskiej elegancji i prostoty. Duńska marka odniosła sukces wprowadzając do sprzedaży nową odsłonę fotela Acapulco – kultowego projektu z lat. 50. Produkty OK Design to doskonała propozycja dla miłośników dobrego designu, o kosmopolitycznym zacięciu.

Marka

Za światowym sukcesem OK Design stoi projekt kultowego krzesła Acapulco. Charakterystyczne plecione siedzisko na metalowych nogach – wzorowane na projekcie z lat 50. – zagościło w przestrzeni mieszkalnej, w restauracjach, hotelach i kawiarniach. Marka tworzy meble i akcesoria inspirowane bogactwem kulturowym współczesnego świata, a zarazem pełne skandynawskiej elegancji i prostoty. Projekty OK Design to doskonała propozycja dla miłośników dobrego designu, o kosmopolitycznym zacięciu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię