Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Poduszka na tablet z dwoma kieszeniami Bosign HiTech, beżowa

Poduszka na tablet z dwoma kieszeniami Bosign HiTech, beżowa
Poduszka na tablet z dwoma kieszeniami Bosign HiTech, beżowa Poduszka na tablet z dwoma kieszeniami Bosign HiTech, beżowa Poduszka na tablet z dwoma kieszeniami Bosign HiTech, beżowa Poduszka na tablet z dwoma kieszeniami Bosign HiTech, beżowa
x zamknij

Poduszka na tablet z dwoma kieszeniami Bosign HiTech, beżowa

Bosign
109.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
27 x 22 x 9,5 cm
Bawełna, poliester
bosign-262883
 
Ta designerska i niezwykle praktyczna poduszka na tablet pozwala wygodnie korzystać z niego w każdej sytuacji! Tablet można na niej położyć w pozycji płaskiej (np. na kolanach), lub całą poduszkę ustawić w pionie, a sam tablet lekko wsunąć za specjalną kieszeń, która utrzyma go w niej stabilnie i nie pozwoli mu wypaść na podłogę. Dodatkowo w poduszce znajduje się duża kieszeń, do której można schować tablet gdy go nie używamy (dobra ochrona przed kurzem). Poduszkę wykonano z wytrzymałego poliestru, który łatwo jest utrzymać w czystości.
Doskonały pomysł na prezent dla tych, którzy często korzystają z tabletów i zarazem nie lubią ich używać tylko przy biurku.

Inne z kolekcji Bosign HiTech

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.