Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
262861
Wymiary
28 x 25 x 9 cm
Materiały
100% Bawełna

Opis produktu

Ceniącym wygodne podróżowanie i korzystającym w trakcie jazdy czy lotu z tabletu, szczególnie polecamy poduszkę podróżną 2 w 1 marki Boisgn. Możesz najpierw użyć jej jako podstawki pod urządzenie elektroniczne, a po skończonej pracy włożyć pod głowę i ułożyć się do snu, zapewniając wygodę i odpoczynek mięśniom karku.
Pokrowiec poduszki możesz ściągnąć i swobodnie wyprać w pralce.
Dzięki zapięciu na rzepa sprawdzi się jako zagłówek zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Jako podstawki możesz używać jej na twardych powierzchniach np. na stoliku ale także na miękkich np. na kolanach. Nie zajmie miejsca w twojej walizce ponieważ śmiało możesz przyczepić ją do uchwytu bagażu!

Marka

Szwedzka marka Bosign to przeróżne akcesoria biurowe, łazienkowe i do sypialni, zaprojektowane tak, że doskonale nadają się na wyszukany prezent dla bliskich. Stworzone w duchu szwedzkiej tradycji: funkcjonalności, pięknego stylu i wygody codziennego użytkowania. Lata doświadczeń w produkcji kreatywnych, nowoczesnych gadżetów stawiają markę Bosign w czołówce skandynawskiego wzornictwa, którego główną cechą jest prostota, jednoznaczna forma i wyjątkowy, minimalistyczny styl przykuwający uwagę. W sklepie Czerwonej Maszyny mieliśmy kłopot ze zgrupowaniem produktów marki Bosign na stronie marek, bo w zasadzie kolekcji poza serią Bosign HiTech nie ma, a produkty mają przeróżne zastosowania.

Projektant

Harald Hynell to szwedzki projektant i założyciel marki Bosign. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje wiele dziedzin. Pracował w międzynarodowych korporacjach (Ericsson i Helwett-Packard), zajmując się budowaniem świadomości marek, inżynierią mechaniczną, komunikacją oraz marketingiem. Zaprojektował serię chłodzących poduszek i podkładek pod laptopy, które zapobiegają przegrzewaniu się sprzętu. Jego fascynacja wzornictwem przemysłowym jest wręcz zaraźliwa. Uwielbia chodzić po sklepach, szukając produktów zawierających w sobie proste, a zarazem błyskotliwe rozwiązania.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Kiki007 01.02.2018
Bardzo wygodne. Sprawdza się zarówno jako podkładka jak i poduszka:) Sprawdza się w podróży.