Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, biała

Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, biała
Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, biała Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, biała
x zamknij

Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, biała

serax
Paola Navone
549.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
50 x 50 cm
Płótno
serax-B7216854
 
Dekoracyjna poduszka to niezawodny sposób na ocieplenie surowego wnętrza. Model od belgijskiej marki Serax będzie doskonale pasował do nowoczesnych pomieszczeń, urządzonych w duchu skandynawskiego minimalizmu. Białą poduszkę można umieścić na miękkiej sofie albo w ulubionym fotelu do czytania. Szczególnie dobrze prezentuje się w połączeniu z wzorzystymi poduszkami w intensywnych kolorach.

Utalentowana projektantka – Paola Navone – tworzy przedmioty, które są mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znajdują się nie tylko dekoracje do domu, ale również meble, biżuteria, ceramika, lampy, a nawet ubrania! Znakiem rozpoznawczym Paoli Navone są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Inne z kolekcji Serax Paola Navone

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.