Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Poduszka Serax Paola Navone 60 x 30 cm, biała

Poduszka Serax Paola Navone 60 x 30 cm, biała
Poduszka Serax Paola Navone 60 x 30 cm, biała Poduszka Serax Paola Navone 60 x 30 cm, biała Poduszka Serax Paola Navone 60 x 30 cm, biała Poduszka Serax Paola Navone 60 x 30 cm, biała
x zamknij

Poduszka Serax Paola Navone 60 x 30 cm, biała

serax
Paola Navone
450.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
60 x 30 cm
Płótno
serax-B7216856
 
Biała poduszka od belgijskiej marki Serax to klasyka i elegancja w najlepszym wydaniu. Będzie się pięknie prezentować na miękkiej sofie w salonie. Sprawdzi się również jako dekoracja wygodnego fotela, łóżka czy hamaka. Szczególnie dobrze zaprezentuje się w towarzystwie czarnych albo kolorowych poduszek. Prosty sposób na ożywienie pomieszczenia!

Utalentowana projektantka – Paola Navone – tworzy przedmioty, które są mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znajdują się nie tylko dekoracje do domu, ale również meble, biżuteria, ceramika, lampy, a nawet ubrania! Znakiem rozpoznawczym Paoli Navone są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Inne z kolekcji Serax Paola Navone

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.