Poduszka Umage Lounge Around petrol blue

5303-5312-1 Umage Umage
255.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5303-5312-1
Wymiary
wysokość: 10 cm
szerokość: 45 cm
głębokość: 20 cm
Materiały
poliester, skóra ekologiczna

Opis produktu

Ciemnoniebieska (petrol blue) poduszka Umage Lounge Around to dodatkowe akcesorium do sofy Umage Lounge Around. Zwiększa jej funkcyjność i poprawia komfort wypoczynku. Dzięki niej spersonalizujemy wygląd mebla wedle uznania. Poduszka ma walcowaty, nieco spłaszczony kształt przez co będzie idealnym kompanem do popołudniowych drzemek. Może służyć również jako podparcie dla łokcia, podczas siedzenia. Obszyta jest ozdobną, czarną ekoskórą. Poduszki dostępne są w kolorach: silver grey (jasnoszary), spring green (jasnozielony), dusty rose (pudrowy róż) i slate grey (ciemnoszary).

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię