Poduszka Umage Lounge Around spring green

5303-5312-3 Umage Umage
255.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5303-5312-3
Wymiary
wysokość: 10 cm
szerokość: 45 cm
głębokość: 20 cm
Materiały
poliester, skóra ekologiczna

Opis produktu

Poduszka Umage Lounge Around w kolorze spring green (jasnozielonym) to dodatkowe akcesorium do sofy Umage Lounge Around. Zwiększa jej funkcyjność i poprawia komfort wypoczynku. Dzięki niej spersonalizujemy wygląd mebla wedle uznania. Poduszka ma walcowaty, nieco spłaszczony kształt przez co będzie idealnym kompanem do popołudniowych drzemek. Może służyć również jako podparcie dla łokcia, podczas siedzenia. Obszyta jest ozdobną, czarną ekoskórą. Poduszki dostępne są w kolorach: petrol blue (ciemny niebieski), dusty rose (pudroworóżowy), slate grey (ciemnoszary) i silver grey (jasnoszary).

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię