Podwójna donica wisząca ze skórzanym paskiem Hübsch

140304 Hübsch Hübsch
266.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
140304
Wymiary
Ø 12 cm
wysokość: 60 cm.
Materiały
Ceramika/skóra

Opis produktu

Podwójna donica wisząca ze skórzanym paskiem Hübsch, o średnicy 12 cm jest oryginalnąą dekoracją każdego wnętrza.

Przez swój biały kolor oraz ceramiczne wykończenie donice idealnie wpiszą się w klimat skandynawskiego stylu.
Zwieńczenie donic paskiem z naturalnej skóry nadało im stabilności i unikalnego, eleganckiego wyglądu. Ich prosty, okrągły kształt pozwala na odpowiednie wyeksponowanie piękna zielonych roślin.
Będzie pięknie wyglądała jako samotny element w salonie, ale prawdziwie imponujący efekt uzyskasz umieszczając kilka donic obok siebie.

Najważniejsze cechy doniczki:

  • biały kolor
  • średnica - 12 cm
  • wysokość - 60 cm
  • przeznaczenie: doniczka wisząca
  • materiał: ceramika/naturalna skóra

Marka

Duńska marka Hübsch to meble, akcesoria i dodatki o współczesnym designie i w skandynawskim stylu. Firma powstała w 2010 roku - z marzenia o zbudowaniu czegoś wyjątkowego i z pasji do dobrego designu. Szybko uzyskała pozycję jednej z wiodących europejskich marek wyposażenia wnętrz. Dziś Hübsch to synonim bezpretensjonalnych, modnych wnętrz, które możesz w całości wyposażyć w produkty tej marki.

Co roku w kolekcjach Hübsch pojawiają się zjawiskowe przedmioty, za pomocą których łatwo wyczarujesz swoje wnętrze - wnętrze w stylu skandynawskim, eko, wabi-sabi, czy japandi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię