Podwójny karmnik dla ptaków Eva Solo, szklany

571019 Eva Solo Eva Solo
192.00 PLN
192,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571019
Wymiary
Ø 10 cm
Wysokość 100 cm
Materiały
Szkło borokrzemowe

Opis produktu

Podwójny karmnik dla ptaków Eva Solo, szklany jest bardzo elegancko wykonany i będzie idealny podczas zimowych miesięcy jako pomoc dla małych ptaków.

Chciałbyś pomóc małym ptakom przetrwać trudne, zimowe miesiące, gdy brakuje im pożywienia? Dzięki okrągłym, szklanym karmnikom dla ptaków o średnicy 10 cm możesz łatwo i stylowo pomóc sikorkom, wróblom i kowalikom przetrwać zimę. Ciesz się ich miłym towarzystwem, a także pięknym i dekoracyjnym projektem, edukując przy tym swoje pociechy!

Szklane karmniki dla ptaków wzbogacą każdą przestrzeń zewnętrzną swoim stylem i funkcjonalnością, dodając dekoracyjny akcent do ogrodu lub balkonu w okresie jesienno-zimowym.

Karmniki są wykonane z trwałego, przezroczystego szkła borokrzemowego i można je zawiesić na gałęzi lub haczyku za pomocą dyskretnej nylonowej linki. Uzupełnianie szklanych karmników dla ptaków jest proste, a otwór odpływowy na dnie zapewnia suchość karmy.

Cechy produktu:

  • podwójny karmnik dla ptaków wykonany ze szkła borokrzemowego,
  • dwa, okrągłe pojemniki na karmę o średnicy 10 cm zawieszone na różnych wysokościach na nylonowym sznurku,
  • otwory odpływowe na dnie zapewniające suchość karmy,
  • idealne do zawieszenia na balkonie lub w ogrodzie.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię