Pojemnik do przechowywania i serwowania sera Emile Henry, biały

EH108760 Emile Henry Emile Henry
399.99 PLN
399,99 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EH108760
Wymiary
30,5 x 20,5 x 11,2 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
ceramika

Opis produktu

Pojemnik do przechowywania i serwowania sera Emile Henry biały to produkt, który znajdzie zastosowanie w każdej kuchni! Służy do przechowywania, ochrony i podawania wszystkich rodzajów sera. Dzięki temu, że jest wąski i głęboki – zajmuje niewiele miejsca na półce w lodówce. Pojemnik do przechowywania i serwowania sera Emile Henry biały posiada 3,5 l pojemności, 30,5 cm długości, 20,5 cm szerokości oraz 11,2 cm wysokości.


Po odwróceniu pokrywki, doskonale sprawdzi się w roli tacy. Umożliwi serwowanie zarówno sera, jak i innych produktów spożywczych. Pojemnik wykonano z ceramiki. Jest solidny i odporny na zarysowania. Minimalistyczny styl oraz biały kolor to propozycja dla każdego wnętrza.

Marka

Emile Henry to wyjątkowa, francuska ceramika, której początki produkcji sięgają 1850 r. i małego, rodzinnego warsztatu w południowej Burgundii. Z biegiem lat oferta Emile Henry powiększała się i dziś naczynia żaroodporne i akcesoria kuchenne tej marki są znane i cenione na całym świecie. W ofercie Emile Henry są obecnie także specjalistyczne naczynia do wypieku bagietek, terriny, czy pasztetów. Najwyższej jakości brytfanny ceramiczne otrzymuje się przez wypalanie w 1150 stopniach Celsjusza -  są wytrzymałe na uderzenia i odporne na zmiany temperatury.
W sklepie Czerwona Maszyna bardzo cenimy fakt, że produkty Emile Henry podlegają ręcznej kontroli jakości i są podpisane od spodu inicjałem pracownika, który je sprawdzał!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię