Pojemnik do przechowywania serów i wędlin Rig-Tig CONTAIN-IT, black

Z00277 Rig-Tig Rig-Tig
178.00 PLN
178,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00277
Wymiary
19,3 x 23,5 x 11H cm
Materiały
Akryl, włókno drzewne

Opis produktu

Pojemnik do przechowywania serów i wędlin Rig-Tig CONTAIN-IT black zabezpieczy przechowywaną żywność przed wysychaniem w lodówce, a także przed przenikaniem zapachów. Estetyczna forma sprawia, że pojemnik nadaje się również do podawania serów, wędlin lub innych przekąsek prosto na stół, a podstawka może posłużyć także do krojenia produktów.

 

Pojemnik do przechowywania serów i wędlin Rig-Tig CONTAIN-IT black składa się z wysokiej akrylowej pokrywki oraz deski z włókna drzewnego. Deska wykazuje właściwości antybakteryjne, a ponadto łatwo utrzymać ją w czystości – jest przystosowana do mycia w zmywarce.

 

Pojemnik nie zawiera związku BPA oraz szkodliwych dla zdrowia ftalanów, jest więc całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię