Pojemnik do segregacji odpadów Joseph Joseph Intelligent Waste Stack 48 l, beżowy

30012 Joseph Joseph
519
519,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
30012
Wymiary
79 x 22,5 x 44 cm
Materiały
tworzywo sztuczne

Opis produktu

Pojemnik Joseph Joseph Intelligent Waste Stack to elegancki i estetyczny sposób na przechowywania odpadów. Składa się z dwóch części, które można postawić na sobie albo obok siebie. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, ponieważ umożliwia dostosowanie kosza do aranżacji wnętrza oraz indywidualnych potrzeb domowników. Obie części zostały wyposażone w odsuwane pokrywy oraz kolorowe plakietki, ułatwiające identyfikację ich zawarto...
Pojemnik Joseph Joseph Intelligent Waste Stack to elegancki i estetyczny sposób na przechowywania odpadów. Składa się z dwóch części, które można postawić na sobie albo obok siebie. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, ponieważ umożliwia dostosowanie kosza do aranżacji wnętrza oraz indywidualnych potrzeb domowników. Obie części zostały wyposażone w odsuwane pokrywy oraz kolorowe plakietki, ułatwiające identyfikację ich zawartości. Wewnętrzne, wyjmowane pojemniki posiadają odpowiednio wyprofilowane krawędzie do zawieszania worków oraz specjalne otwory, które zapobiegają ich zsuwaniu się. System do recyklingu śmieci od marki Joseph Joseph znajdzie zastosowanie w każdej kuchni, ponieważ wyróżnia się smukłą budową oraz stonowaną, beżową kolorystyką. Sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich wnętrzach, w których brakuje miejsca. Można umieścić go w szafce, obok blatu albo w rogu pomieszczenia.

Należy myć ręcznie gorącą wodą z mydłem.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię