Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Pojemnik do segregacji odpadów Joseph Joseph Intelligent Waste Stack 48 l, beżowy

Pojemnik do segregacji odpadów Joseph Joseph Intelligent Waste Stack 48 l, beżowy
Pojemnik do segregacji odpadów Joseph Joseph Intelligent Waste Stack 48 l, beżowy Pojemnik do segregacji odpadów Joseph Joseph Intelligent Waste Stack 48 l, beżowy Pojemnik do segregacji odpadów Joseph Joseph Intelligent Waste Stack 48 l, beżowy Pojemnik do segregacji odpadów Joseph Joseph Intelligent Waste Stack 48 l, beżowy
x zamknij

Pojemnik do segregacji odpadów Joseph Joseph Intelligent Waste Stack 48 l, beżowy

519.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
79 x 22,5 x 44 cm
Tworzywo sztuczne
30012
 
Pojemnik Joseph Joseph Intelligent Waste Stack to elegancki i estetyczny sposób na przechowywanie odpadów. Składa się z dwóch części, które można postawić na sobie albo obok siebie. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, ponieważ umożliwia dostosowanie kosza do aranżacji wnętrza oraz indywidualnych potrzeb domowników. Obie części zostały wyposażone w odsuwane pokrywy oraz kolorowe plakietki, ułatwiające identyfikację ich zawartości. Wewnętrzne, wyjmowane pojemniki posiadają odpowiednio wyprofilowane krawędzie do zawieszania worków oraz specjalne otwory, które zapobiegają ich zsuwaniu się. System do recyklingu śmieci od marki Joseph Joseph znajdzie zastosowanie w każdej kuchni, ponieważ wyróżnia się smukłą budową oraz stonowaną, beżową kolorystyką. Sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich wnętrzach, w których brakuje miejsca. Można umieścić go w szafce, obok blatu albo w rogu pomieszczenia.

Należy myć ręcznie gorącą wodą z mydłem.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.