Pojemnik drewniany na sól Crush Grind Vik 7cm, dąb FSC

086015-2002 Crush Grind Crush Grind
95.01 PLN
95,01 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
086015-2002
Wymiary

Średnica: 7 cm
Wysokość: 3,5 cm

Materiały
drewno dębowe z certyfikatem FSC
Ograniczenia

Opis produktu

Pojemnik drewniany na sól Crush Grind Vik 7cm, dąb FSC to produkt, który cieszy oko i jest niezwykle funkcjonalny w kuchni. Pojemnik drewniany na sól Crush Grind Vik 7cm, dąb FSC nadaje się do trzymania soli. W tej formie świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku soli drobnej, jak i gruboziarnistej.

Pojemnik drewniany na sól Crush Grind Vik 7cm, dąb FSC jest dostępny w naturalnym kolorze. Został przygotowany z drewna dębowego mającego certyfikat zrównoważonej gospodarki leśnej. Oznacza to, że powstał z materiałów, które nie uszczuplają naturalnych zasobów Ziemi. Ma wysokość 4 cm i średnicę 7 cm.

Jeśli cenisz naturalne dodatki, pojemnik drewniany na sól Crush Grind Vik 7cm, dąb FSC świetnie sprawdzi się w Twojej kuchni. Dobrze prezentuje się z innymi akcesoriami, np. młynkami, z tej samej kolekcji.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię