Pojemnik Koziol Alice pomarańczowy

5413521 Koziol Koziol
38.40 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5413521
Wymiary
Wysokość 38,6 cm
długość 32,7 cm
szerokość 13 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Praktyczny pojemnik Koziol Alice w kolorze pomarańczowym na różne domowe i ogrodowe drobiazgi. Wykonany w kształcie oryginalnie wyciętej torby, do której można wrzucić warzywa i owoce, pranie, suszone kwiaty, ręczniki i ściereczki, narzędzia ogrodowe, czy zabawki dawane dziecku do piaskownicy. Jest bardzo mocna – dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa sztucznego i zarazem estetyczna: z wzorkiem kwiatów na przedniej ściance. Uszka torby można zawiesić na wystającym pręcie czy haczyku, podwieszając ją tym samym np. w drewnianym domku ogrodowym.

Wysoka jakość wykonania, z której słynie niemiecka marka Koziol, 100% biodegradowalnych produktów pochodzących z recyklingu, zabawa formą, i pozytywne, energetyczne barwy! To jest to.

Kolekcja: Koziol Alice

Zobacz kolekcję

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię