Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Pojemnik kuchenny Alessi Circus 1.5 l

Pojemnik kuchenny Alessi Circus 1.5 l
Pojemnik kuchenny Alessi Circus 1.5 l Pojemnik kuchenny Alessi Circus 1.5 l Pojemnik kuchenny Alessi Circus 1.5 l
x zamknij

Pojemnik kuchenny Alessi Circus 1.5 l

alessi
Marcel Wanders
Alessi Circus
151.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Wysokość: 24,5 cm
Ø 10,5 cm
pojemność: 1,5 l
Szkło zdobione techniką sitodruku, blacha
alessi-MW30/150
 
Pojemnik Alessi Circus wniesie do Twojej kuchni odrobinę radości! Wszystko dzięki oryginalnemu wzornictwu oraz maksymalnej funkcjonalności tych przedmiotów, które są dostępne w trzech rozmiarach. Możesz umieścić w nich makaron, ciastka, czy inne produkty, które warto mieć zawsze pod ręką. Pojemnik będzie nie tylko idealnym miejscem do przechowywania, ale również piękną ozdobą Twojej kuchni. Na szklanym korpusie została nadrukowana (techniką sitodruku) karuzela z konikami, które sprawiają wrażenie jakby były w ciągłym ruchu! Cyrkowy motyw jest obecny również w hermetycznie zamykanej, blaszanej pokrywce, zakończonej piękną kulą w złotym kolorze.

Kolekcja Circus marki Alessi to seria oryginalnych akcesoriów kuchennych, które inspirację czerpią z cyrku! W zbiorze znajdują się uniwersalne pojemniki, dekoracyjne misy, miseczki, kubki, wiaderka do lodu, coolery do wina oraz inne przedmioty niezbędne w kuchni. Wszystkie produkty z tej kolekcji charakteryzują się intensywnymi kolorami oraz ciekawymi, geometrycznymi wzorami, zaczerpniętymi z cyrkowej areny. Rozrywkowa kolekcja Alessi Circus wprowadzi do Twojej kuchni nie tylko kolor, ale również radość!

Inne z kolekcji Alessi Circus

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.