Pojemnik kuchenny OXO Good Grips POP2 D 0,4 l

11235000MLNYK OXO OXO
48.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
11235000MLNYK
Wymiary
8 x 8 x 16 cm
pojemność: 0,4 l
Materiały
tworzywo sztuczne, silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Niewielki pojemnik kuchenny OXO Good Grips POP2 D 0,4 l. Sprawdzi się do przechowywanie suchych produktów spożywczych - makaronu, kaszy, mąki, herbaty, kawy, cukierków. Można go także wykorzystać na różnego rodzaju drobiazgi w gabinecie, łazience czy garażu. Przezroczyste ścianki pozwolą na szybką kontrolę zawartości pojemnika. Narysowana jest również linia, która zaznacza maksymalną pojemność. Guzik push-button to zarówno łatwe zamykanie pojemnika, jak i uchwyt, umożliwiający zdjęcie pokrywki. Na jej spodzie jest mocowanie do którego możemy przyczepić dodatkowe akcesoria, jak np. łopatkę do nabierania czy sitko. Pojemnik wykonano z tworzywa sztucznego, wolnego od BPA, które nie wchodzi w reakcję z żywnością i nie zmienia smaku jedzenia. W kolekcji znajdują się także inne rozmiary pojemników, które można ustawić jeden na drugim, w celu zaoszczędzenia miejsca.
Pojemnik można myć w zmywarce. Uszczelka pokrywki jest ściągana, w celu dokładniejszego wyczyszczenia.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię