Pojemnik kuchenny Sagaform, Nature, 1,5 l

SF-5018337 Sagaform Sagaform
113.90 PLN
113,90 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SF-5018337
Wymiary
śred. 10 x 22,5 cm
Materiały
szkło borokrzemowe, korek
Ograniczenia

Opis produktu

Pojemnik kuchenny Sagaform, Nature, 1,5 l został zaprojektowany z myślą o przechowywaniu produktów sypkich, takich jak płatki śniadaniowe, ryż, kasze, makaron itp. Pojemnik został wykonany ze szkła borokrzemowego. Dzięki przezroczystym ściankom bez trudu rozpoznasz zawartość.

 

Pokrywka pojemnika chroni przechowywane produkty przed zwietrzeniem i wilgocią. Została ona wykonana z ciemnobrązowego korka. Materiał ten pochodzi ze zrównoważonej uprawy, na której szanuje się środowisko naturalne. 

 

Pojemnik kuchenny Sagaform, Nature, 1,5 l spodoba się wszystkim tym, którzy poszukują do swojego wnętrza prostych i funkcjonalnych przedmiotów oraz pragną ograniczyć kontakt żywności z wszechobecnym plastikiem.


Pojemnik należy myć ręcznie.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię