Pojemnik łazienkowy Authentics Kali błękitny

1300465 Authentics Authentics
38.50 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1300465
Wymiary
8 x 8 x 9 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne SAN

Opis produktu

Błękitny pojemnik łazienkowy: na patyczki do uszu, waciki, gumki do włosów, spinki i inne podręczne akcesoria łazienkowe. Z pokrywką, która nałożona na pojemnik będzie chronić jego zawartość przed dostawaniem się do środka wilgoci i kurzu.
Authentics Kali to akcesoria do nowoczesnej łazienki zaprojektowane przy współudziale londyńskiego studio Doshi Levien. Proste, czyste linie w połączeniu z błyszczącymi i matowymi detalami układającymi się przy sobie jakby naprzemiennie tworzą piękną, hybrydową postać produktów. Ognisty, płomienny kolor, magia aranżacji i funkcjonalność!

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię