Pojemnik łazienkowy Joseph Joseph EasyStore™ S Steel, biały

70530 Joseph Joseph Joseph Joseph
139.00 PLN
139,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70530
Wymiary
8.4 x 8.4 x 12.7 cm
Materiały
tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

Opis produktu

Pojemnik łazienkowy Joseph Joseph EasyStore™ S Steel biały umożliwi Ci komfortowe przechowywanie pasty oraz szczoteczek do zębów – zarówno tych klasycznych, jak i elektrycznych. Pojemnik wyposażono w praktyczny otwór odprowadzający wodę.


Jego mycie jest niezwykle wygodne dzięki możliwości demontażu na części. Pojemnik posiada trzy praktyczne przegródki, które z łatwością zmieszczą nawet większe szczoteczki. Całość została wykonana z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej. Wykazuje wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia.


Pojemnik łazienkowy Joseph Joseph EasyStore™ S Steel biały to połączenie funkcjonalności i estetyki, obok którego nie możesz przejść obojętnie! Sprawdzi się w każdej praktycznej łazience.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię