Pojemnik/miednica Authentics 2 Hands, 22 l - jasnoszary

1026581 Authentics Authentics
102.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1026581
Wymiary
Pojemność 22 l
wysokość 24 cm
Ø 59 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Czas na wygodne przenoszenie prania z łazienki do ogrodu, w którym chcemy je rozwiesić! Szeroki, średniej wysokości pojemnik łazienkowy Authentics 2 Hands w jasnoszarym kolorze – z dużymi uszami pozwoli wygodnie przenieść pranie tam, gdzie tego potrzebujemy. Przyda się również jako kosz na brudną bieliznę, czy misa do ręcznych przepierek.
Akcesoria łazienkowe Authentics to genialne połączenie żywej kolorystyki i minimalistycznych kształtów oddających w pełni nowoczesne trendy wnętrzarskie.

Kolekcja: Authentics 2 Hands

Zobacz kolekcję

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Konstantin Grcic przez wielu jest nazywany minimalistą. Zajmuje się sztuką użytkową, wzornictwem przemysłowym oraz projektowaniem mebli i oświetlenia. Wprowadza do przedmiotów codziennego użytku śmiałe kolory oraz ciekawe kształty, dzięki czemu prozaiczne rzeczy zyskują miano unikatowych. Założył własne studio w Monachium, a do jego klientów należą takie firmy jak Authentics, Flos, Magis i Nespresso. Zaprojektował pomysłową lampę „May Day”, która została wykonana z polipropylenu oraz plastikowe krzesło „Myto”, wyróżnione nagrodą „Compasso d'Oro”. Jego prace są prezentowane m.in. w MoMA w Nowym Jorku.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię