Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Pojemnik na akcesoria kuchenne Joseph Joseph Surface

Pojemnik na akcesoria kuchenne Joseph Joseph Surface
Pojemnik na akcesoria kuchenne Joseph Joseph Surface Pojemnik na akcesoria kuchenne Joseph Joseph Surface Pojemnik na akcesoria kuchenne Joseph Joseph Surface Pojemnik na akcesoria kuchenne Joseph Joseph Surface
x zamknij

Pojemnik na akcesoria kuchenne Joseph Joseph Surface

Joseph Joseph
199.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
18 x 20 x 13 cm
Stal szlachetna SS430, tworzywo sztuczne
85114
 
Pojemnik Joseph Joseph Surface to estetyczny sposób na przechowywanie niezbędnych, kuchennych akcesoriów. Został wykonany z tworzywa sztucznego oraz stali szlachetnej SS430, na której nie pozostają ślady palców. Akcesorium jest podzielone na dwie komory. Pierwsza z nich jest przeznaczona do bezpiecznego przechowywania noży (w specjalnych szczelinach), natomiast druga, do składowania niezbędnych narzędzi kuchennych. Pojemnik został umieszczony na solidnej, antypoślizgowej podstawie. Dodatkowo posiada praktyczną, wysuwaną podstawkę, na którą można odstawić łyżkę w czasie gotowania. Takie rozwiązanie spodoba się osobom, które lubią ład i porządek w kuchni.

Należy myć i suszyć ręcznie. Nie wolno używać szorstkich ściereczek ani silnych, chemicznych środków czyszczących.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.