Pojemnik na akcesoria łazienkowe Authentics Kali 3 cm, transparentne zielone

1300136 Authentics Authentics
45.60 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1300136
Wymiary
Wysokość 3 cm
12 x 28,5 cm
Materiały
Poliwęglan

Opis produktu

Mały, płytki, podłużny pojemniczek Authentics Kali w kolorze zielonym na łazienkowe drobiazgi: gumki, pędzle, kosmetyki, grzebienie itp. Wykonany z trwałego, transparentego poliwęglanu, ładnie wygląda i na półeczce i postawiony na wannie.
Akcesoria do nowoczesnej łazienki z kolekcji zostały zaprojektowane przy współudziale londyńskiego studio Doshi Levien. Proste, czyste linie w połączeniu z błyszczącymi i matowymi detalami układającymi się przy sobie jakby naprzemiennie tworzą piękną, hybrydową postać produktów. Kolor, magia aranżacji i funkcjonalność!

Kolekcja: Authentics Kali

Zobacz kolekcję

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię