Pojemnik na chleb Rig-Tig z pokrywką Box-It, dark blue

Z00038-4 Rig-Tig Rig-Tig
369.00 PLN
369,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00038-4
Wymiary
22,7 x 34,5 x 12,3 cm
Materiały
Włókno bambusowe, melamina

Opis produktu

Designerski chlebak z kolekcji Rig-Tig Box-It w kolorze przyszarzonego granatu, zaprojektowany w duchu skandynawskiego minimalizmu i prostoty. Bambusowa pokrywka chlebaka służy jako deska do krojenia pieczywa i szykowania kanapek. Całość stworzona do bezpośredniego umieszczenia na stole. Kombinacja włókien bambusa i melaminy sprawia, że pojemnik jest wytrzymały i jednocześnie ekologiczny.
Pojemnik można myć w zmywarce, deskę tylko ręcznie.

Wszystkie produkty duńskiej marki Rig-Tig w trosce o środowisko pakowane są w maksymalnie uproszczone, biodegradowalne opakowania, które nadają się do dalszego recyklingu. Doskonała równowaga funkcji i konstrukcji produktów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię