Pojemnik na kawę Raeder Ziarna kawy

C14509 Raeder Raeder
179.00 PLN
179,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C14509
Wymiary
Ø 13,5 cm
Wysokość 18 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Pojemnik na kawę Raeder Ziarna kawy przechowa zmielone lub całe ziarna Twojej ulubionej kawy, zachowując ich aromat na dłużej.

Wykonany z trwałej, białej porcelany pojemnik na kawę o wysokości 18 cm został wewnątrz szkliwiony dla lepszego utrzymania go w czystości. Zewnętrzną część do połowy pozostawiono matową, a do połowy szkliwiono, podkreślając opływową formę naczynia i jego ascetyczny kształt.

Pojemnik zamykany jest okrągłym, szczelnym wieczkiem z silikonowym pierścieniem zapobiegającym wietrzeniu zawartości i wydobywaniu się zapachu. Górną powierzchnię pokrywki ozdobiono wypukłymi ziarnami kawy, z których jedno jest pokryte połyskującą, złotą farbą nadającą całości ponadczasowego i klasycznego wyglądu.

Cechy produktu:

  • porcelanowy pojemnik na kawę w kolorze białym o wysokości 18 cm i średnicy 13,5 cm,
  • wnętrze szkliwione, zewnętrzna część w połowie matowa w połowie szkliwiona,
  • szczelne zamknięcie z silikonową uszczelką zapobiegające wietrzeniu zawartości,
  • górna część ozdobiona wypukłymi ziarnami kawy, z których jedno jest pomalowane złotą farbą.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię