Pojemnik na lunch Black + Blum Bento Box, biało-pomarańczowy

BT003 Black + Blum Black + Blum
105.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BT003
Ograniczenia

Opis produktu

Biało-pomarańczowy pojemnik na lunch: z dwiema osobnymi przegródkami na różne składniki posiłku oraz z wydrążonym w pokrywce miejscem, które można wykorzystać np. na sos sojowy. W środku znajduje się również mały pojemniczek na dipy, sosy czy sałatkowy dressing.
Całość zamykana szczelną pokrywką i wzmocniona bocznymi klapami, które zamyka się na zatrzask. Przy pokrywce znajduje się również miejsce do swobodnego zamocowania widelca (jest w komplecie).
Po zdjęciu pokrywki z uszczelką można używać w mikrofalówce.
Produkty angielsko-szwajcarskiej marki Black+Blum to kwintesencja światowego designu. Prosto z Londynu!

Marka

Angielsko-szwajcarska marka Black + Blum mieści się od 1998 roku w Londynie, niekwestionowej stolicy światowego designu. Kreatywne projekty i nieszablonowe wzornictwo autorstwa Dana Blacka i Martina Bluma zostały docenione przez krytyków designu i nagrodzone wieloma prestiżowymi trofeami: m.in. Homes & Gardens Design Award 2011 czy Housewares Design Award 2012. Tworzone z myślą o tym, by każdemu produktowi nadać unikatowy charakter i własną duszę! Black + Blum to prawdziwa ikona dobrego designu której nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię