Pojemnik na lunch Black + Blum Lunch Bowl 1 l

LB001 Black + Blum Black + Blum
115.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LB001
Wymiary
Pojemność 1 l
19,5 x 19,5 x 8,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne bez BPA, silikon

Opis produktu

Okrągły pojemnik Bowl to dobry sposób na wygodne i estetyczne przechowywanie sałatek oraz innych posiłków. Cała konstrukcja jest praktyczna, trwała i bardzo funkcjonalna – pojemnik można zabrać ze sobą do pracy albo do szkoły. Lunchbox wykonany został z wysokiej jakości materiałów, wolnych od szkodliwych związków BPA i BPS. Do zestawu dołączony jest pojemnik na sos oraz widelec, który dzięki nacięciu na środku znajduje swoje miejsce na pokrywie. Pojemnik spodoba się osobom, które przygotowują zdrowe posiłki na kilka dni z rzędu.

Można myć w zmywarce, a po zdjęciu pokrywki z silikonową uszczelką można używać w mikrofalówce (max. 2 minuty za jednym razem).

Plamy można usunąć przy użyciu sody oczyszczonej i wilgotnej ściereczki.

Marka

Angielsko-szwajcarska marka Black + Blum mieści się od 1998 roku w Londynie, niekwestionowej stolicy światowego designu. Kreatywne projekty i nieszablonowe wzornictwo autorstwa Dana Blacka i Martina Bluma zostały docenione przez krytyków designu i nagrodzone wieloma prestiżowymi trofeami: m.in. Homes & Gardens Design Award 2011 czy Housewares Design Award 2012. Tworzone z myślą o tym, by każdemu produktowi nadać unikatowy charakter i własną duszę! Black + Blum to prawdziwa ikona dobrego designu której nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię