Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Pojemnik na lunch Black + Blum Lunch Pot Single 0,7 l

Pojemnik na lunch Black + Blum Lunch Pot Single 0,7 l
Pojemnik na lunch Black + Blum Lunch Pot Single 0,7 l Pojemnik na lunch Black + Blum Lunch Pot Single 0,7 l Pojemnik na lunch Black + Blum Lunch Pot Single 0,7 l Pojemnik na lunch Black + Blum Lunch Pot Single 0,7 l
x zamknij

Pojemnik na lunch Black + Blum Lunch Pot Single 0,7 l

black_+_blum
53.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
Pojemność 0,685 l
12 x 12 x 12 cm
Polipropylen, silikon (wolne od BPA i BPS)
BAP-BP001
 
Specjalny pojemnik Pot Single to dobry sposób na bezpieczne i estetyczne przechowywanie posiłków. Cała konstrukcja jest praktyczna, trwała i bardzo funkcjonalna – pojemnik możesz zabrać ze sobą do pracy albo do szkoły. Pot Single jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolnych od szkodliwych związków BPA i BPS. Został wyposażony w pokrywkę z silikonową uszczelką oraz separator, dzięki któremu można oddzielić różne rodzaje pożywienia. Takie rozwiązanie spodoba się osobom, które przygotowują zdrowe posiłki na kilka dni z rzędu.

Można myć w zmywarce, a po zdjęciu pokrywki z silikonową uszczelką można używać w mikrofalówce (max. 2 minuty za jednym razem).

Plamy można usunąć przy użyciu sody oczyszczonej i wilgotnej ściereczki
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.