Pojemnik na lunch Koziol Ping pong różowy

3083584 Koziol Koziol
59.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3083584
Wymiary
17 x 12,6 x 6,8 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Różowy pojemnik na lunch: stworzony do schowania w nim kanapek dla dziecka, drobnych słodkości czy wiosennej sałatki. Pojemnik zamyka się szczelnie, ale i bardzo prosto - dziecko poradzi sobie z jego obsługą bez problemu. Na wieczku znajdują się dwa zabawne, uśmiechnięte duszki!
Wysoka jakość wykonania, z której słynie niemiecka marka Koziol, 100% recyklingu, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze! To jest to.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię