Pojemnik na lunch Omami Color 16 x 16 cm, pomarańczowy

C17765 Omami Omami
89.00 PLN
89,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C17765
Wymiary
16 x 16 x 7 cm
pojemność 1,1 l
Materiały
Poliwęglan
Zastosowanie

Opis produktu

Oryginalny, kolorowy pojemnik na lunch: jego nieco kanciaste kształty i wyjątkowa twardość wykonania sprawiają, że można w nim zmieścić naprawdę dużą porcję jedzenia, nie obawiając się przy tym, że się zgniecie w transporcie.
Hermetyczny, z charakterystyczną taśmą, którą oplata się wokół niego tak, by pojemnik nawet przypadkiem nie mógł się otworzyć. Szczelny, z podwójnie hermetycznymi pokrywkami: wewnętrzną i zewnętrzną. Między nimi znajduje się przestrzeń, w której można schować chusteczki i płaskie sztućce.
Pojemniki na lunch hiszpańskiej marki Omami, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania i elegancki design, który pozwala je zabrać nie tylko do szkoły czy na wykłady, ale przede wszystkim do pracy. Nagroda Reddot Design Award Winner 2011 – dla najlepszego Lunch Boxa na świecie.

Marka

Hiszpańska marka Omami to nowa jakość pojemników do przechowywania jedzenia zabieranego do pracy. Pojemniki Omami są nie tylko hermetyczne, szczelne, nie odkształcające się i łatwe w użyciu, ale i designerskie: wykonane tak, by można je było zabrać do szkoły, na wykłady i w delegację. Nagroda Reddot Design Award Winner 2011 – dla Omami i ich najlepszego Lunch Boxa na świecie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię