Pojemnik na nić dentystyczną Propaganda Tooth

1310231 Propaganda Propaganda
55.00 PLN
55,00 zł
Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1310231
Wymiary
4,7 x 4,7 x 6,2 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Praktyczny i stylowy pojemnik na nić dentystyczną, który codziennie przypomina o konieczności dbania o higienę jamy ustnej. Pozwala pozbyć się z łazienkowych półek mało atrakcyjnych opakowań na rzecz dumnego, białego ząbka. Otwierany od góry, za pomocą wieczka, posiada wewnątrz kołowrotek do nałożenia kłębka nici oraz otwór wyprowadzający ją na zewnątrz. Jedyna skaza na tym zębie to srebrna blaszka pomagająca oderwać kawałek nici. W zestawie jest miętowa woskowana nić. I od razu chce się nitkować zęby po każdym posiłku!
Na tworzywie mogą występować drobne ryski niemające wpływu na wartość estetyczną.
Produkty marki Propaganda przemycają sarkastyczne poczucie humoru do codziennego życia, pozwalając zwykłym przedmiotom na ożycie i rozweselanie nas od rana do wieczora.

Marka

Markę Propaganda zapoczątkowali w 1994 r. czołowi specjaliści od reklamy, którzy zainspirowani Azją i Tajlandią tworzyli reklamę dla głównych produktów konsumenckich. Z czasem dzięki pikanterii i nieskrywanej śmiałości swoich pomysłów, przerodzili je w konkretne produkty, które dziś bawią, śmieszą, cieszą i natychmiast przyciągają wzrok. Nie tylko do wykorzystania w domach. Absolutnie kreatywne!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię