Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Pojemnik na ocet lub oliwę Silit Storio 0,1 l

Pojemnik na ocet lub oliwę Silit Storio 0,1 l
Pojemnik na ocet lub oliwę Silit Storio 0,1 l Pojemnik na ocet lub oliwę Silit Storio 0,1 l Pojemnik na ocet lub oliwę Silit Storio 0,1 l Pojemnik na ocet lub oliwę Silit Storio 0,1 l
x zamknij

Pojemnik na ocet lub oliwę Silit Storio 0,1 l

silit
Silit Storio
55.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Pojemność 0,1 l
Ø 5,6 cm
wysokość 9,8 cm
Szkło, tworzywo sztuczne
21.4129.3279
 
Cylindryczny pojemnik Silit Storio do dobry sposób na estetyczne i eleganckie przechowywanie oliwy lub octu. Naczynie zostało wyposażone w funkcjonalny dozownik oraz pokrywkę, dzięki której płynna przyprawa pozostanie świeża i aromatyczna przez długi czas. Pojemnik jest bardzo prosty w obsłudze oraz schludny, ponieważ posiada duży otwór do napełniania. Czerwone wykończenie pięknie komponuje się z czarnym tworzywem, dlatego pojemnik będzie dyskretną dekoracją stołu lub kuchennego blatu.

Można myć w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.