Pojemnik na płatki kosmetyczne Aquanova Hammam

HAMCPH-98 Aquanova Aquanova
188.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
HAMCPH-98
Wymiary
Wysokość 19,2 cm
Ø 7,8 cm
Materiały
Marmur

Opis produktu

Aquanova Hammam – oryginalny pojemnik na płatki kosmetyczne: w ekskluzywnym wydaniu z ciemnego marmuru.
Większość pojemnika jest całkowicie zabudowana, a jedynie przednia część odsłonięta, pokazuje znajdujące się w środku płatki i daje do nich łatwy dostęp. Krągłe kształty pojemnika, zdecydowane linie i minimalistyczna stylistyka, która pięknie wpisuje się w nowoczesne trendy. To jest to!

Pomiędzy egzemplarzami mogą występować niewielkie różnice w odcieniu koloru.

Marka

Aquanova to belgijska firma oferująca eleganckie i ponadczasowe wyposażenie łazienki wykonane z dobrych materiałów i starannie wykończone. W ofercie Aquanova znajdziecie Państwo typowe akcesoria łazienkowe: dozowniki do mydła i mydelniczki, szczotki i uchwyty do WC, stojaki na ręczniki, pojemniki łazienkowe, kosze na pranie, oraz pasujące kolorystycznie tekstylia łazienkowe: ręczniki i dywaniki.

Oferta akcesoriów łazienkowych Aquanova obejmuje 30 wyrazistych kolekcji wśród których niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tradycjonalistów firma przygotowała akcesoria marmurowe i wykonane z ceramiki, dla wielbicieli nowoczesności - akcesoria z betonu i poliresinu, a dla ceniących unikalność - ręcznie wykonywane akcesoria ze szkła i kamionki.

Mięsiste ręczniki i dywaniki łazienkowe Aquanova łatwo dobrać do akcesoriów - dopasowując kolory na zasadzie kontrastu, lub monochromatycznie. 

Ofertę uzupełniają praktyczne kosze na pranie, pojemniki łazienkowe i stojaki na ręczniki, co sprawia że łatwo z Aquanova wyposażyć łazienkę we wszystkie potrzebne dodatki.

Co rok firma wprowadza kilka nowych kolekcji i delikatnie modyfikuje kolorystykę produktów, tak by osiągnąć idealne dopasowanie kolorów i by być w zgodzie z aktualnymi trendami.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię